
Футляр Коробка Оксамит Серце для прикрас
130 ₴
- В наявності 35 од.
- Код: Футляр под Кольцо, серьги
+380 (97) 794-99-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Тип товару: Футляр Серце
Матеріал: Оксамит
Колір в наявності: Червоний
Розміри: 4,5х4,3х3,5 (см):
Наявність: 35 штук
Відправка Укрпошта, Нова Пошта!
Доставка за рахунок Покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Оксамит |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 4.3 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴






